SwiftKey, iOS için Yayınlandı

Android tabanlı akıllı telefonlar ve tablet cihazların vazgeçilmez uygulamalarından bir tanesi olan SwiftKey, iOS için yayınlandı. Kullanıcılara yapay zekaya dayanıklı alternatif klavye sunan uygulama bir süredir iOS platformu için geleceği söyleniyordu. Nihayet beklenen oldu ve SwiftKey Note adıyla uygulama App Store üzerindeki yerini aldı.

Yapay zeka üzerinde kurulan SwiftKey uygulaması tahmin ettiği kelimeler ile kullanıcının daha hızlı ve odaklı yazmasını sağlıyor. Ayrıca yazmayı oldukça kolaylaştıran uygulama sayesinde yanlış yazmak gibi bir lüksünüz artık son derece azalıyor. Ücretsiz olarak App Store üzerinde yer alan uygulama şuan için İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca ve İtalyanca dil desteğine yer veriyor.

SwiftKey Note

SwiftKey Note

SwiftKey uygulaması Android cihazlar üzerinde etkiliği olduğu kadar iOS üzerinde etkili olamıyor. Çünkü Apple üçüncü taraf uygulamalara verdiği sınır doğrultusunda SwiftKey uygulaması iPhone ve iPad cihazlarda sadece not alma uygulaması konumunu görecek. SwiftKey Note adıyla yayınlanan uygulamanın klavyesi ne kadar iOS’un varsayılan klavyesine benzemiş olsa da üst kısmında yer alan önerilen kelime ve otomatik düzeltme özelliği varsayılan klavyeden ayırıyor.

Kelime tahmin motoru olarak da kullanabileceğimiz SwiftKey uygulaması şuan için maalesef Türkçe dil desteği yer almıyor. Fakat önümüzdeki günlerde Türkçe dil desteği dahil bir çok dil desteğinin geleceği tahmin edilen SwiftKey Note uygulamasını aşağıdaki bağlantı üzerinden ücretsiz olarak temin edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status