Teknoloji Duayeni Apple’dan Bomba Transfer

Teknoloji duayeni Apple’dan bomba transfer. Dünyaca ünlü Britanyalı moda evi, kıyafet, parfüm ve moda aksesuarları üreticisi Burberry’nin CEO’su Angela Ahrendts ile el sıkıştı. Burberry’deki bağını 2014’ün ortalarında bırakacak olan Angela Ahrendts, Apple’ın perakende biriminin başına geçmesi bekleniyor.

Apple'ın Yeni Transferi Angela Ahrendts

Apple’ın Yeni Transferi Angela Ahrendts

Dünyanın en değerli 98. markası olan Burberry Grubu Kamusal Limited Şirketi CEO’su, Apple tarafından yapılan açıklamaya göre, 2001 yılından beri şirketin çalışanı ve 2006 yılından itibarense Burberry’nin CEO’su olarak görev yapan Angela Ahrendts’ın Apple’a transfer olduğunu doğruladı. Yıllardır Burberry’de başarılı işler yapan CEO Angela Ahrendts Apple’ın perakende ve internet mağazalarından sorumlu genel müdür yardımcısı görevine geçecek.

Apple’ın bu bomba transferi teknoloji dünyasına bomba gibi düşerken uzmanların analizlerine göre gerçekleşen transferle online mağazaların üzerinde Apple ürünlerinin satışının kızışacağını belirtiyor. Ayrıca Apple’ın yeni transferi Angela Ahrendts, Fortune’un en güçlü 50 iş kadını listesinde ve 26 milyon dolar yıllık maaşıyla, İngiltere’nin en çok kazanan CEO’su unvanını sahip bir değer olduğunu hatırlatmak isteriz.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status