The Interview, 24 Saatte 900 Bin Kez indirildi

Sony üzerinde yaşanan siber saldırıların sebebi olarak gösterilen ve bununla da sınırlı kalmayarak ABD ile Kuzey Kore arasında kriz çıkaran olaylı film The Interview, 24 saatte 900 bin kez indirildi. Sony firmasına yapılan tehditler sonucunda filmin gösterime girmemesine karar verilmesinin ardından gelen tepkiler üzerine Sony tekrar filmi Noel günü sinemalarda ve internette gösterime sundu. Bu gösterimin arından 24 saat içerisinde 900 bin kez indirilen The Interview, en çok indirilen filmlerden biri olmayı da başardı.

The Interview

The Interview

Google Play, SeeTheInterview.com, Xbox Video ve YouTube Movies kanallarından internete sunulan film, ilk 24 saat içinde 900 bin kez indirilme oranına sahip olmasının yanı sıra sinema salonunda gösterime sunulmasının ardından buradan da ilk günde 1 milyon dolar hasılat elde ettiği Variety ve Deadline’ın verdiği bilgilerde yer alıyor. Ayrıca internet üzerinden satılma ve kiralama yöntemi ile birlikte elde edilen ilk gün geliri ise 15 milyon dolar oldu.

İki ülke arasında krize yol açmaya devam eden The Interview’ın bakalım başarısı uzun vadeli olabilecek mi? The Interview filmini buradan izleyebilirsiniz.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status