Thief’in PC Sistem Gereksinimleri Yayınlandı

Japonyalı video oyun yapımcısı Square Enix, 2013 yılı içerisinde yeniden geliştirip yayınlandığı Tomb Raider oyunuyla oyun severleri büyülemişti. Square Enix, Tomb Raider ile yakaladığı çıkışı sürdürmek için bu sefer karşımıza Thief ile çıkıyor.

Thief PC Sistem Gereksinimleri

Thief PC Sistem Gereksinimleri

Square Enix tarafından 28 Şubat tarihinde yayınlanacak olan Thief’in PC sistem gereksinimleri yayınlandı. PC versiyonun yanı sıra konsol platformu içinde satışa sürülecek olan oyunun ana karakterini Garret oluşturuyor. Uzun bir sürenin ardından şehrine dönen Garret, döndüğünde yaşadığı şehrin kötülük içerisinde yönetildiğini fark ediyor. Zenginlerin lüks içerisinde yoksulların sefalet içerisinde yaşadığı The City şehrinde Garret tekrar eski mesleğine yani hırsızlığa başlıyor.

Hikayesini kısaca özetlediğimiz Thief’in bilgisayar sistem gereksinimleri ise şu şekilde;

Thief Minimum PC Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7-8
İşlemci: Dual Core ve ya Quad Core
Hafıza: 4 GB
Ekran Kartı: AMD Radeon 4800 serisi ya da Nvidia GTS 250 serisi
HDD: 20 GB boş alan

Thief Önerilen PC Sistem Gereksinimleri

İşlemci: AMD FX 8000 serisi ve üzeri, Intel i7
Hafıza: 6 GB ram
Ekran Kartı: AMD Radeon HD veya R9 serisi ya da üstü, Nvidia GTX 660 serisi ya da üstü
HDD: 20 GB boş alan

Thief’in yayınlanan PC sistem gereksinimlerini baktığımız zaman bilgisayar kullanıcılarını sevindirecek halde. Genellikle oyuncuların en çok sorun yaşadığı donanımlardan bir tanesi olan ekran kartı desteklemesine göre Thief, DirectX 11 altı ekran kartlarında da oynanabilecek.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status