Tictoc İle Mesajlaşmalarınız Güvenli

Mobil mesajlaşma uygulamalarının her geçen gün yenilenmesinden ziyade yenilerinin de piyasada yerini almasıyla SMS alışkanlığının yerini bambaşka bir boyut kazanılmış durumda. 2013 yılı içerisinde Türkiye pazarına giren Tictoc, hem mobil cihazlarda hem bilgisayar üzerinde mesajlaşmanın dışında kullanıcıya benzersiz özellikler sunuyor. Türkçe dil desteği ile gelen uygulama kısa bir süre içerisinde Türk kullanıcılarından olumlu tepkiler almayı başarmış durumda. Kullanıcı seviyesinin artmasıyla birlikte kullanıcılarının Tictoc üzerindeki mesaj gönderimleri kayıtlı kalıp kalmadığı veya Tictoc üzerindeki mesajların nasıl silindiği hakkında sorulara net bir cevabımız aşağıdaki açıklamada yer alıyor.

Tictoc Mesaj Silme

Tictoc Mesaj Silme

Tictoc İle Mesajlaşmalarınız Güvenli

Konuşma geçmişiniz bizim sunucularımızda yedeklenmiyor. Tictoc PC kullanırken sen de göreceksin, Tictoc’u kapatıp çıkış yaptıktan sonra tüm konuşmaların silinecek. Bir dahaki açışında bir sohbet geçmişi ile karşılaşmayacaksın.

Mobilde ise yine sohbetten çıkış yaptığın zaman, telefonunda tutulan sohbet geçmişi silinecektir.

Tictoc’ta kullanıcı güvenliği yüksek seviyede tutulur. Sohbet geçmişi tutulmaz, kişisel bilgiler Tictoc güvencesinde saklanır ve üçüncü şirketlerle paylaşılmaz.

Tictoc tarafından aldığımız açıklamaya bakıldığında hiçbir şekilde mesajlaşmaların sunucular üzerinde depolanmadığının altını çiziyorlar. Bu açıklamaya göre Tictoc mesajlaşma uygulamasını gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status