13.5 C
İstanbul
29/11/2023
Genel

TP-LINK TD-W8960N Modem Port Yönlendirme

TP-LINK TD-W8960N Modem Port Açma İşlemi nasıl yapılır gelin beraber yapalım. İlk olarak web tarayıcınızdan yeni bir sayfa açınız, sayfanızın adres çubuğuna modemin IP Adresini olan  192.168.1.1 yazarak enter basınız. Açılan sayfada TP Link Modem kullanıcı adı ve şifresi isteyecektir “kulanıcı adı admin,  şifre admin” yazınız login tıklayarak arayüze giriş yapınız.

Ekrana gelen sayfada iletim seçeneğine “nat”  tıklayınız. Alt sekmede açılan Sanal Sunucu”virtual Servers” menüsüne tıklayıp  Yeni Ekle “ADD” butonuna basınız.

Açılan menüde  Servis Port ” Custom Service “ bir isim yazınız. IP Adresi”server IP Address”  kısmına dvr kayıt cihazına sabitlenmiş olan yerel ip adresini yazınız. External Port ve  Internal Port kısmına dvr kayıt cihazına ait port numarasını yazarak Kaydet butonuna basarak  port açma işlemini bitiriyoruz.

DVR Kayıt cihazı birden fazla port kullanıyor ise tüm port numaraları için aynı işlemleri tekrarlayarak portlarınızı açınız.

Modem arayüz ekranında güvenlik duvarı açık ise kapatmanız gerekiyor. Güvenlik duvarı açık durumda iken uzak izleme de sorun yaşayabilir bağlantı kuramaya bilirsiniz .

Yeni Yazılar

Türkiye'de satılan İsrail markaları ve malları listesi Güncel 2023

admin

Blog | Özçekim Çubuğunu Unutturacak Kablosuz Çözüm

admin

Güvenlik Danışmanlığı ve Firewall Önerisi: Interkom Sistemimizdeki Güvenlik Durumu Hakkında Bilgilendirme

admin

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Onayla Devamı