TripTrap Hafta Sonu Bedava

Yerli mobil oyun yapımcılarından Duello Games’in geliştirdiği ikinci mobil oyun olan TripTrap, iOS platformundan sonra Android platformu için yayınlandı. Yapımcı firma ilk olarak 2010 yılında yayınladıkları iSlash isimli mobil oyunla kısa bir süre içerisinde dünya genelinde popüler olmayı başarmıştı. Bu popülerlik karşısında Düello Games boş durmayarak ikinci oyunu TripTrap’i geçtiğimiz aylarda iOS kullanıcılarının deneyimine sunmuştu.

TripTrap

TripTrap

Android kullanıcılarının merakla beklediği TripTrap an itibariyle Google Play Store’da ücretsiz olarak yerini aldı. Bulmaca kategorisinde yer alan oyun, sevimli faremizi kontrol ederek engellere takılmadan peynirleri almamızı istiyor. iSlash oyunuyla dünya çapında büyük bir ilgi toplayan yerli mobil oyun yapımcısı Duello Games, iOS ve Android kullanıcıları için bu hafta sonu TripTrap’i ücretsiz olarak sunuyor.

TripTrap Hafta Sonu Bedava

Üst düzey grafiklere sahip olan TripTrap’i App Store’da ücretsiz olarak iOS cihazlarda indirmek için buraya, Google Play Store’da ücretsiz olarak indirmek için ise buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

TripTrap Tanıtım Videosu

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status