Türk Telekom Ramazan Ayı Kampanyası

Mübarek Ramazan ayının gelmesiyle birlikte Ramazan ayına özel kampanyalarda duyurulmaya başladı. Türkiye‘de bulanan GSM operatörlerin yaptığı bedava internet kampanyasının ardından ülkemizin telekomünikasyon devi olan Türk Telekom Ramazan ayı kampanyası ile müşterilerine hafta sonlarında yapacakları aramalarda şehir içi, şehirler arası ve cep abonelerin de dahil olduğu bedava konuşma hizmeti sunuyor.

Türk Telekom “hafta sonu bedava” kampanyasının detayları yazımızın devamında.

Turk Telekom Kampanya

Turk Telekom Kampanya

Ramazan kampanyasini patlattik! Ramazanda hafta sonlari sehir ici, sehirler arasi ve ceplerle 3.000 dk bedava konusabilirsiniz. Ustelik taahhutsuz, sartsiz!

Hafta sonu bedava kampanyası, 29 Haziran ile 29 Eylül arasında kalan hafta sonları içerisinde Cumartesi günleri saat 00:00’dan Pazar günleri saat 23:59’a kadar geçerlidir. Ayrıca kampanya dönemi boyunca dakikalar şehir içi, şehirler arası, yurt içi GSM, 444’lü numaralar, 3 haneli numaralar ve STH yönüne yapılan aramalar içinde kullanılabilir.

Ramazan ayı boyunca yararlanabileceğiniz Türk Telekom‘un hafta sonu kampanyası ile sevdikleriniz ile doya doya konuşma dileği ile hayırlı ramazanlar dileriz.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status