Turkcell BiP Hizmetinizde

Mobil platformun en sık kullanılan uygulamalarından mesajlaşma servislerine, bir yenisi de GSM operatörü Turkcell’den geldi. Turkcell BiP Hizmetinizde. Turkcell’in operatör farkı olmayan anlık mesajlaşma uygulaması Turkcell BiP’i diğer operatörlerle de ücretsiz olarak mesajlaşabileceksiniz.

Turkcell BiP diğer ücretsiz mesajlaşma servisleri WhatsApp, Line vb. gibi internet bağlantısı üzerinden çalışan anlık mesajlaşma servisidir. Uygulama için ek bir ücret vermeden kişi listenizdeki Turkcell BiP kullanıcılarına mesaj atabilirsiniz.

Yeni Mesajlaşma Servisi Turkcell Bip

Yeni Mesajlaşma Servisi Turkcell Bip

Turkcell BiP İle Neler Yapılır

Rehberinizde bulunan BiP kullanıcıları ile anlık mesajlaşabilir, bulunduğunuz konumu paylaşabilir, birden fazla kişiye mesaj atabilir, kişinin ne zaman uygulamayı kullandığını görebilir, sınırsız mesaj gönderebilir, gönderilen mesajın okunup okunmadığını anlayabilir ve yazılan mesajlarınıza bir birinden ilginç ikonlar ekleyip mesajınızı gönderebilirsiniz.

Turkcell BiP Nasıl Kullanılır

Uygulamaya Appstore ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz. Dilersiniz BIP yazıp 2222 ücretsiz mesaj atarak sahip olabilirsiniz. İndirme işleminin ardından telefon numaranızı girip size gönderilen şifre ile BiP’i kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Bip İkonları

Turkcell Bip İkonları

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status