Twitter Yeni Güncelleme ile Sohbetler Daha Kolay Takip Ediliyor

Twitter yeni güncelleme ile sohbetler daha kolay takip ediliyor. Yeni yayınlanan güncelleme sayesinde artık Twitter üzerinde sohbetler daha kullanışlı bir görünüm almış durumda. Mobil ekranda her seferinde tek bir tweet görme yerine birbirinin altına sıralanmış tweetleri hepsini bir arada görüntülemek mümkün hale geliyor.

Ana ekrana çıkan sohbet görünümdeki son atılan üç tweeti takip ediliyor ve buna dokunulduğunda tüm sohbet içeriği ekranda görülebiliyor. Yeni güncellemede ilk göze çarpan durum ise sohbetler dikey mavi çizgiyle bir birlerine bağlı şekilde işaretleniyor. İşaretlenmeyen sohbetler ise kronolojik sıraya uymadığı anlaşılıyor.

Ayrıca yayınlanan yeni güncelleme ile birlikte genişletilen kötüye bildirim düğmesiyle rahatsız edici tweetleri daha kolay şekilde şikayet ediliyor. Giriş ekranında yaşanan hatalar dahil bir çok hatanın giderilmesine olanak sağlayan düzeltmeler yayınlanan güncellemeyle gideriliyor. Twitter tarafından yayınlanan videoyu aşağıda izleyerek yeni güncellemenin nasıl çalıştığını görebilirsiniz.

Twitter Yeni Güncelleme Videosu

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status