Twitter Yeni Tasarımını Kullanıma Sunmaya Başladı

Sosyal medyanın mavi kuşu Twitter yeni tasarımını kullanıma sunmaya başladı. Bu yıl içerisinde iki yeni tasarım üzerinde çalışma gerçekleştiren Twitter, Ocak ayında tanıttığı tasarımın ardından Şubat ayı içerisinde duyurduğu yeni tasarımı ön plana çıkarak bugünden itibaren birçok kullanıcının deneyimine sunmaya başladı.

Yeni gelen bu tasarım ile birlikte Twitter tam bir sosyal ağ platformu havasına girmeyi başarmış durumda. Yeni gelen tasarım ile birlikte kullanıcılar kendi reklamlarını da kolayca yapabilecekler. Bu tasarım sayesinde kullanıcının en iyi tweet’leri profil sayfasında daha büyük erkanda ön plana çıkmış olacak. Bunun yanı sıra kullanıcı istediği tweet’leri profil sayfasının en üstüne sabitleyerek daha fazla görünmesini sağlamış olacak.

Twitter Yeni Tasarim

Twitter Yeni Tasarımı Kullanımda

Kısaca bu tasarım ile birlikte Twitter kullanıcıları küçük bir profil sayfasının dışına çıkarak daha büyük bir profil sayfası görünümüne kavuşmuş olacaklar. Daha büyük bir profil fotoğrafı ve geniş bir kapak fotoğrafı bu tasarım ile birlikte Twitter kullanıcılarını bekliyor olacak.

Yeni tasarımı şuan için belirli gruplar halinde dağıtıma çıkaran Twitter, ileriki günlerde bu tasarımı tüm kullanıcıların kullanımına sunması bekleniyor.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status