Twitter’a Satın Al Butonu Geliyor

Sosyal medyanın mikroblog sitesi Twitter’a satın al butonu geliyor. Eğer bu söylenenler doğruysa Twitter üzerinden de alışveriş yapabileceksiniz. Halka arz edilişinden sonra bir takım yeniklere giden sosyal medyanın 140 karakterlik mesaj atma platformu bundan sonraki süreçte alışveriş yapma imkanı sunacağa benziyor.

Twitter Commerce

Twitter Commerce

Re/code sitesinin haberine göre Twitter’ın iş ortağı Fancy arasında işbirliği içerisinde olduğu yakın zaman içerisinde “Yanıtla, Fav, RT butonlarının yanına Fancy ile Satın Albutonu koyulacağı iddia ediyor. Eğer iddialar doğru çıkarsa bundan sonra Twitter üzerinden de kullanıcılar alışveriş yapabilecek.

Twitter Commerce adıyla gelecek olan sistem faaliyete geçtiğinde kullanıcılar, Fany hesapları ile Twitter üzerinden satın almalar gerçekleştirebilecek.  Twitter’ın Fany arasında oluşacak alışveriş platformunun ödeme sistemiyle Stripe ilgilenecek.

Sosyal medyanın artış sağladı şu dönemlerde Twitter’ın kullanıcılara sunacağı “Fancy ile Satın Al” sistemi bakalım kullanıcılar tarafından nasıl karşılanacak.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status