uTorrent Reklamlarını Kapatmak

İnternet üzerinde bazen müzik bazen film, dizi bazen ise program, oyun indirmek için sık kullandığımız bilgisayar programlarından bir tanesi uTorrent programıdır. Şimdi sizlere dünyanın en yaygın platformunun indirme ve paylaşım programı olan uTorrent’in reklamlarının nasıl kaldıracağını resimli olarak sizlere göstereceğiz.

Reklamları kaldırmadan önce uTorrent programının mevcut reklamlarını aşağıdaki görselde inceleyelim.

uTorrent Reklamlı Hali

uTorrent Reklamlarını Kapatmak-4

Eğer yazımızın devamını dikkatlice okursanız tüm bu reklamlardan yine bize uTotternt’in sunduğu ayarlar yardımıyla kurtulmuş olacağız. Size düşen tek şey yazılanı ve görselde yapılanı uygulamak;)

uTorrent Reklamlarını Kapatmak  

Görsel -1

uTorrent Reklamlarını Kapatmak-1

uTorrent programını açıp ilk önce «Seçenekler» sekmesine daha sonra «Tercihler» sekmesine tıklayınız.

Görsel -2

uTorrent Reklamlarını Kapatmak-2

Bu adımda yapacağımız uygulamalar uTorrent programında bulunan reklamların kapanmasına neden olacak. Yukarıdaki görsel yardımıyla bu adımı kolayca uygulayabilirsiniz «Gelişmiş» seçeneğine tıklayıp, sağ üst köşede yer alan «Filtre» kısmına «offer» yazıp görsel 2’de bulunan seçeneklerin gelmesini sağlıyoruz. Şimdi burada dikkat etmemiz gereken olaysa görselde işaretli (5. kısım) olanların üzerine tıklayıp «Yanlış» olarak işaretlemek. Bu iki seçeneğinde «Yanlış» olarak işaretledikten sonra «Tamam» seçeneğine tıklayıp programı kapatıp açıyoruz. Programı kapat/aç yaptıktan sonra reklamların kalktığını görüyoruz.

uTorrent Reklamların Kaldırılmış Hali

uTorrent Reklamlarını Kapatmak-3

uTorrent indir

4 Yorumlar

  1. muzaffer 5 sene önce
  2. ismet 4 sene önce
  3. serkan 4 sene önce
  4. koray888 3 sene önce

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status