Vestel Yerli Telefon’dan Sonra Yerli Tablet Tanıtımı Yaptı

Vestel yerli telefon’dan sonra yerli tablet tanıtımı yaptı. Vestel, Avrasya bölgesinin en büyük bilişim fuarı CeBIT Eurasia 2013’de yeni teknolojilerini görücüye çıkardı. Avrupa’nın ilk ve tek tablet tasarımcısı ve üreticisi Vestel, yeni tabletini ilk kez CeBIT’de görücüye çıkardı. Vestel 10 inç tablet, Vestel Ar-Ge birimleri tarafından endüstriyel, mekanik ve elektronik tasarımı yapılan ve Vestel fabrikalarında üretilen bir ürün. Metal kabiniyle şık bir tasarıma sahip olan Vestel 10 inç tablet, aynı anda dört işlem yapabilen işlemcisi, geliştirilmiş arka kamerası ve IPS Full HD ekran kalitesi ile daha hızlı ve keyifli internet deneyimi sunuyor.

Vestel Yerli 10 İnç Tablet Tanıttı

Vestel Yerli 10 İnç Tablet Tanıttı

Vestel’in ilk kez CeBIT’de görücüye çıkardığı Vestel 10 inç tablet standın gözde ürünü oldu. Vestel tabletlere eklenen yeni teknolojik özellikler ve geliştirilen tasarımıyla görücüye çıkan tablet, Vestel’in üretim ve tasarımdaki iddiasını bir kez daha gözler önüne serdi. Vestel’in Avrupa’da tablet tasarım ve üretimi yapan ilk ve tek firma olduğunu belirten Vestel İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan ürünle ilgili şunları söyledi:

Son teknolojiyle özel olarak tasarlanan yeni 10 inç tabletimizin aynı anda 4 işlem yapabilen işlemcisi, geliştirilmiş arka kamerası ve IPS Full HD ekran kalitesi ile müşterilerimize daha hızlı ve keyifli internet deneyimi sunuyoruz. Yeni tabletimizi Aralık ayı itibariyle satışa sunacağız.

CeBIT’te tanıtımı yapılan ve Aralık’ta satışa çıkacak Vestel tabletin fiyatı ise 500 ile 600 TL olarak tüketiciye sunulacak.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status