Vine Artık Web Üzerinden Yönetilebilecek

Kısa video paylaşım servislerinden Vine artık web üzerinden yönetilebilecek. Twitter‘ın bünyesinde barınan 6 saniyelik video paylaşma imkanı sunan Vine yeni güncellemeyle web üzerinden kontrol edilmesi kolaylaştı.

vine-web-profili

Vine Web Profili

Vine servisinin web adresi vine.co adresine giriş yapan kullanıcılar artık paylaşımları görebilecek. Ayrıca paylaşılan videoları beğeni, paylaşma, yorumlama yapabilecekler ve diğer Vine kullanıcılarının profil sayfalarını da ziyaret edebilecekler.

Vine web üzerinde yaptığı yenikler şimdilik bunlar ile sınırlı ancak Vine, 2014 yılı için kullanıcıların web üzerindeki kullanımı kolaylaştırdığını düşünüyor. Fakat halen kısa video paylaşım servislerine web üzerinden video yüklenmesi mümkün değil. Bakalım Vine kullanıcılarına ne zaman web sayfası üzerinden video yükleme imkanını sunacak.

vine-web

Vine Web Kullanım Görünümü

Vine URL Adı Alma

Vine kısa bir süre önce duyurduğu diğer hizmetlerden bir tanesi Vine kullanıcı adı alma özelliği. Eğer sizde bu yeni gelen özellikten yararlanıp kişiye özel Vine kullanıcı adı almak için Vine.co web sitesi üzerinden profilinize giriş yaparak ayarlar bölümünden URL özelliğinden yararlanarak kullanıcı adını alabilirsiniz.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status