Vine Videoları Artık Bilgisayardan İzlenebiliyor

Kısa video paylaşım servislerinden Vine uygulamasında kullanıcılar videoları sadece mobil platform üzerinde göz atabiliyorlar. PC platformu kullanıcıların izleyemediği Vine videoları artık Google Chrome tarayıcına eklenen Vine eklentisiyle bilgisayarda izlemek mümkün hale geliyor.

Vine Videoları Artık Bilgisayardan İzlenebiliyor

VineClient Ekran

VineClient Ekran

Vine’ı bilgisayar üzerine taşıyan Google Chrome eklentisinin adıysa “VineClient” olarak geçiyor. VineClient ile bilgisayarınızda Vine videolarını artık izleyebilir veya takip edebilirsiniz. Bunun yanı sıra dilerseniz yine bilgisayarınızdan Vine video yükleyebilirsiniz.

VineClient eklentisi sayesinde artık Vine uygulamasına tarayıcı üzerinden erişim sağlamış olmanın yanı sıra mobil versiyonda kullanımda kısıtlamasından da kurtulmuş olacaksınız. VineClient sayesinde Vine üzerinde daha hızlı gezinebilir ve video yüklemenin yanı sıra Vine videolarını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

VineClient Hangi Tarayıcılar Üzerinde Çalışıyor?

Yalnız sadece şuan için Google Chrome tarayıcılar üzerinde çalışan Vine eklentisi yakın zamanlarda diğer tarayıcılar için gelip gelmeyeceği bilinmiyor.

VineClient Eklentisi Tanıtım Videosu

VineClient Eklentisi Güvenilir mi?

VineClient Guvenilir

VineClient Güvenilir

Vine videolarını bilgisayar üzerinden izletmeye yarayan VineClient eklentisi resmi bir eklenti olmadığını belirtelim. Fakat eklenti giriş sayfası 256 bit şifrelemeyle şifrelendiğini adres çubuğunuza baktığınızda fark etmiş olacaksınız. Buda sayfanın “Kimlik Doğrulandı” demesidir, yani eklenti güvenilirdir.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status