Vine’a Mesajlaşma Özelliği Geldi

Twitter bünyesinde bulunan 6 saniyelik kısa videoların paylaşılmasının yanı sıra fotoğraf paylaşılmasını da sağlayan Vine’a mesajlaşma özelliği geldi. Yeni gelen güncellemeyle birlikte gün yüzüne çıkana “Vine Mesaj” özelliği kullanıcıları sevindireceğe benziyor.

Vine, yaptığı son güncellemeyle birlikte en büyük rakibi olan Instagram’daki gibi direk mesajlaşma özelliğine getirmiş oldu. Vine Message olarak adlandırılan yeni özellik ile birlikte arkadaşlarınıza 6 saniyelik çektiğiniz videoları veya Vine üzerinde beğendiğiniz diğer videoları da gönderebileceksiniz.

Vine Mesaj

Vine Mesaj

Vine’a gelen bu dev güncellemeyle birlikte uygulamanın sürümü 2.00’a yükselmiş oldu. Mesajlaşma özelliği ve video gönderme özelliğinin yanı sıra yeni gelen güncellemeyle birlikte artık Vine uygulama profilinizin renklerini değiştirebileceğiniz bir özellik daha kullanıcıları bekliyor. Bu özellikten yararlanabilmek için Vine ayarlarına göz atmanız yeterli olacaktır.

Vine’a gelen mesajlaşma hizmetinden ve diğer hizmetlerden yararlanabilmek için App Store ve Google Play üzerinden uygulamanızı güncellemeyi unutmayın.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status