Vine’a Sayaç Özelliği Geldi

Twitter‘ın geçtiğimiz yıllarda kısa video ve fotoğraflı mesajlaşma uygulaması Instagram‘a rakip olarak çıkardığı Vine’a sayaç özelliği geldi. Yeni gelen güncelleme ile birlikte artık Vine kullanıcılarının paylaşmış olduğu videolar ne kadar izlenildiği belli olacak. Altı saniyelik kısa video paylaşma imkanı sunan Vine ile onbeş saniyelik kısa video sunan Instagram arasındaki rekabet son gelen güncelleme ile iyice kızışacağı benziyor.

Vine Loop

Son olarak iki uygulamada kısa bir süre önce kullanıcılarına anında mesajlaşma özelliğini getirerek ellerindeki kullanıcıları tutmayı başarmıştı. Hemen hemen sürekli güncelleme ile karşımıza çıkan Vine ise kısa video ve fotoğraf paylaşma alanında popülerliğini attırmaya niyetli. Vine, son olarak bugün yeni bir güncelleme daha aldı. Yeni gelen güncellemede tasarım iyileştirmesinin yanı sıra “Vine Loop Counts” özelliği uygulamaya eklendiğini açıklandı.

Uygulamaya eklenen Vine Loop Counts özelliği ile bundan sonra Vine içerisinde paylaşılan videoların ne kadar izlendiği ortaya çıkmış olacak. Kısaca altı saniyelik kısa video paylaşım uygulaması Vine için sayaç özelliği eklendiğini belirtelim. Vine’a gelen sayaç özelliğine kullanabilmeniz için mobil cihazınızın desteklediği Apple App Store, Google Play Store veya Windows Phone Mağazası’ndan yeni güncellemeyi alabilirsiniz.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status