Vine’ın Web Site Tasarımı Güncellendi

Sosyal medya içeriklerinin günümüzde popülerliğini arttırmasının altında yatan en büyük etkenlerden bir tanesi ise sürekli güncel kalmalarının yanı sıra bununla birlikte tasarımlarını da güncel tutmaları en büyük etkenlerden bir tanesi olduğunu söylemek isteriz.

Bu mecralardan Twitter geçtiğimiz günlerde web sitesinin yeni tasarımını kullanıcılarına sunarak olumlu tepkiler aldı. Bu tepkiler karşısında olumlu karşılayan Twitter bu sefer ise bünyesinde barındırdığı kısa video ve fotoğraf paylaşım servisi Vine’ın web site tasarımı güncellendi.

Vine Yeni Web Sitesi

Vine Yeni Web Sitesi

Masaüstü web sayfası güncellenen Vine’ın yeni tasarımı ile birlikte yeni özelliklerde yer aldı. Yeni ilave edilen özellikler ile birlikte Vine videoları daha kolay bulunmasının yanı sıra keşfedilmesi de sağlanmış oluyor. Bu keşfedilmiş sayfa özelliği ile birlikte mekanlar gibi başlık altına toplanmış kanallar yer alıyor.

Kısaca baştan sona yeniden gözden geçirilen Vine.co web sayfası için gezinti bundan sonra daha kolay bir hale gelmiş olduğunu belirtmek isteriz.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status