WeChat Sesli Mesaj Kullanımı

Mobil platformun parlayan mesajlaşma servisi WeChat Messi ile parlıyor. Ocak 2011 yılında yayınlanan ve Çin’de geliştirilen sesli ve yazılı mesajlaşma özelliği sunan WeChat, son zamanlarda elde ettiği başarı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Lionel Messi’nin WeChat TV Reklamı

Lionel Messi’nin WeChat TV Reklamı

Yeni yayınlanan TV reklamına eşlik eden yıldız futbolcu Lionel Messi ile sesli mesaj özelliğini tanıtımını sürdüren WeChat, benzeri uygulamalardan ayıran özelliği ile gençlerin ilgi odağı oldu. İki yıllık geçmişi olan mobil mesajlaşma servisinin sesli mesaj özelliği diğer benzeri servislerden kendini ayırıyor olması en büyük avantajı olduğu diyebiliriz.

WeChat Sesli Mesaj Kullanımı

Sesli mesaj özelliği için yapmanız gereken telefonun herhangi bir tuşuna basılı tutmak. Karşı tarafa sesli mesaj bırakmak için bir tuşa basın, ardından sesli mesajınızı söyleyip bastığınız tuşu bırakın. Tuşu bıraktığınız an sesli mesajınız karşı tarafa ücretsiz olarak iletiliyor. Bıraktığınız sesli mesajı göndermek istemiyorsanız ekranda bulunan X işaretine dokunarak sesli mesajın gitmesini engelleyebilirsiniz.

Bir süre önce 300 milyon kullanıcıya ulaşmasının ardından Türkçe dil desteği gelmesiyle artık Türkçe olarak kullanılabiliyor. Ayrıca uygulamanın Android, iPhone, BlackBerry, Windows Phone ve Symbian işletim sistemleri için kullanılabilir durumda. Dilerseniz aşağıdaki bağlantıya tıklayıp uygulamayı indirebilirsiniz.

WeChat indir

Lionel Messi’nin WeChat TV Reklamı

Yorumlar

  1. atajan 7 sene önce

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status