Mobil

Whatsapp Çoklu Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır ?

Teknoloji; insanların yaşamış olduğu sorunlara çözüm olmak aracılığı ile kendini şekillendirmektedir. Yarın teknoloji ne olur sorusunun yanıtı bulunamaz. Çünkü yarın ortada bir sorun ortaya çıkmalı ki, ona göre bir çözüm geliştirilebilsin. Bugün ve yarın, Dünyanın ortak problemi Korono virüsü kapsamında insanların birbirleri ile görüşme yapamamasıdır. Sosyal izolasyondan dolayı, insanlarda yüz yüze iletişim kuramama problemi ortaya çıkınca, sosyal uygulamalarda düğmeye bastılar. Whatsapp tarafından yapılan çalışmalar ile, whatsapp üzerinden grup görüntülü görüşme devri başladı. Whatsapp çoklu görüntülü konuşma nasıl yapılır ? diye merak eden kullanıcılar için hazırladığımız içerik sizlerle.

Whatsapp Çoklu Görüntülü Konuşma İçin Neler Gerekir

Whatsapp çoklu görüntülü konuşma için şimdilik en fazla 4 kişi ile toplu şekilde görüşme yapılabilmektedir. Görüşme yapacak kişilerinin hepsinde Whatsapp uygulaması yüklü olmalıdır. Daha sonrasında ise 4 kişinin aktif bir ağ bağlantısı olmalıdır. Bunlar olduktan sonra whatsapp çoklu görüntülü konuşma yapabilirsiniz.

Whatsapp Çoklu Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır ?

Whatsapp görüntülü konuşma grubu kurmak için öncelikle bir arkadaşınızı görüntülü aramak gerekmektedir. Kendisi çağrıyı yanıtlayınca, yukarıdan + sekmesine tıklayarak arkadaşlarınızı bir bir eklemeniz gerekiyor. Her bir arkadaş çağrıyı yanıtladıkça, diğerini ekliyoruz. İşte sorunun çözümü bu kadar basit.

İlgili Yazılar

Dailymotion Türkiye’ye temsilci atadı

admin

YouTube’tan yeni telif politikası: O kanallar kapatılacak

admin

Telegram nedir, nasıl indirilir? Ücretli mi? İşte Telegram özellikleri…

admin

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Devamı

Gizlilik ve Çerezler Politikası