WhatsApp’a Yeni Alternatif LINE

Mobil platformun en başarılı uygulamaları kategorisinde ücretsiz mesajlaşma uygulamaları oldukça ilgi çekiyor. WhatsApp benzeri birçok uygulamaların bulunduğu platforma yeni alternatif LINE. Türkiye pazarına açılan LINE diğer rakiplerinden eksiği yok hatta fazlası var diyebiliriz. PC sürümü ile ilgi odağı olan iletişim uygulamasından biraz bahsedelim.

WhatsApp’a Yeni Alternatif LINE

LINE Bilgisayarda Kullan

LINE’a Bilgisayarda Kullan

LINE’ın Diğer Servislerden Farkı

Akıllı telefonlar ve PC’ler için ücretsiz sesli arama özelliği, video ve sesli mesaj yollama özelliği, LINE GAME özelliği ile arkadaşlarınızla oyun oynama imkanı, eğlenceli sticker’larla arkadaşlarınıza duygularınızı kolayca ifade etme ve akıllı telefonların haricinde PC (Windows, Mac OS X) platformu içinde indirebilir sürümü olan uygulamayı PC de kullanabilmek için E posta ile kayıt oluyorsunuz.

LINE Türkiye’de

Asya’da Japonya ve Tayland’dan, Avrupa’da İspanya’ya kadar dünyanın pek çok ülkesinde en popüler iletişim ağı platformu olarak hizmet veriyor. LINE bunlarla sınırlı kalmayıp Brezilya, Meksika, Kolombiya, Arjantin, Peru ve Güney Amerika ülkelerinde de kullanımı hızla artıyor. Ağustos ayı içerisinde Türkiye pazarına giren LINE, ücretsiz uygulamalar listesinde Apple App Store ve Google Play üzerinde üst sıralarda yer alan iletişim uygulaması, Türk kullanıcılarının dikkatini çekmek için birçok marka ve ünlü isimle işbirliğine gitmeyi düşünüyor. Ayrıca Türk kullanıcıları için Türkçe olarak yayınlanan reklam videosunu aşağıda izleyebilir ve uygulamayı indirebilirsiniz.

LINE’ın Türkçe Reklam Videosu

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status