Windows 8 için Firefox Touch Yayınlandı

Microsoft’un alışılmışın dışındaki işletim sistemi Windows 8 için Firefox Touch Yayınlandı. Uzun bir süredir kullanımda olan Windows 8 için çalışmalar sürdüren Mozilla bu bekleyişin ardından dokunmatik ekran için geliştirdiği Firefox tarayıcısını beta olarak dokunmatik Windows 8 cihazlar için yayınladı.

Firefox Touch Beta

Firefox Touch Beta

Yaklaşık iki yıl gibi bir süredir çalışmalar sürdüren Mozilla, projede yaşanan ufak aksaklıklar dokunmatik tarayıcının gecikmesine sebep olarak gösterildi. Firefox for Windows 8 Touch ismiyle yayınlanan internet tarayıcısı Windows 8 ile birlikte gelen Metro arayüze uyumlu olarak çalışacak.

Firefox Touch Beta internet tarayıcısı birçok özellikle Windows 8 kullanıcılarını kendine hayran bırakacak. Bu özelliklerden bahsedecek olursak; Tam ekranda iki uygulamayı yan yana kullanabilme ve ekrana sığdırabilme özelliği sunuyor. Bunların yanı sıra geçmiş, yer imleri, favori siteler ve awesome bar gibi özellikler de Firefox Touch içerisinde yer alıyor.

Dokunmatik Windows 8 cihazlar için yayınlanan Firefox Touch Beta internet tarayıcısını Mozilla’nın sitesinden indirebilirsiniz.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status