Windows Phone 8.1 için Yeni Güncelleme Geliyor

Mobil platformun parlayan yıldızı Microsoft, Windows Phone 8.1 için yeni güncelleme geliyor. Windows Phone 8 ile büyük çıkış yakalamaya başlayan Microsoft, bu çıkışı yeni mobil işletim sistemi Windows Phone 8.1 ile sürdürmek istiyor.

Beta aşamasında yer alan Windows Phone 8.1 için GDR1 güncellemesi geleceği söylentiler arasında. GDR1 güncellemesi ile birlikte birçok yeni özelliğinde yer alması bekleniliyor. GDR1 güncellemesinin en büyük özelliği ise Windows Phone 9 işletim sisteminin temellerini atacak olması.

Windows Phone 8.1 Final

Windows Phone 8.1 Final

Geçtiğimiz yıllarda yapılan GDR güncellemelerine baktığımızda Windows Phone 9 mobil işletim sisteminin hayal olmadığına inanabiliriz. Windows Phone 8.1 GDR1 güncellemesi ile şuan sistemde yaşanan sorunları büyük bir çözüm sunacağı ve yeni özelliklerin gelmesine sebep olacağını söyleyebiliriz.

Windows Phone kullanıcıların şuan için merak ettikleri tek şey ise Windows Phone 8.1 mobil işletim sisteminin Final sürümünün ne zaman yayınlanacağı. Şuan için remi bir tarihin yer almadığı işletim sistemi için önümüzdeki aylarda yayınlaması tahminler arasında. GDR1 güncellemesi ise bu yılın sonuna doğru gelmesi bekleniyor.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status