Windows Phone Vine Uygulamasına Kavuştu

Windows Phone uygulamalarının azlığından yakınan kullanıcılara müjde. Windows Phone Vine uygulamasına kavuştu. Şüphesiz son zamanlarda en çok merak edilen konulardan bir tanesi sosyal paylaşım ve mikro blog sitesi Twitter’ın bünyesinde barındırdığı 6 saniyelik kısa video paylaşım uygulaması olan Vine olduğunu belirtmeliyiz.

Vine Windows Phone İçin Geldi

Vine Windows Phone İçin Geldi

En son Temmuz ayı içerisinde resmiyet kazanan ve Windows Phone için çıkacağını duyuran Nokia CEO’su Stephen Elop’un “ Vine, Windows Phone 8 için Geliyor” adlı yazımızda ilgili duyuruyu sizlerle paylaşmıştık. Yaklaşık 4 ay süre sonra Windows Phone kullanıcıları nihayet bugün Vine uygulamasına kavuştu.

Vine Windows Phone Ekran Görüntüsü

Vine Windows Phone Ekran Görüntüsü

Vine, Windows Phone için neden bu kadar önemli olduğunu soracak olursak. Hali hazırda şuan sadece resmi olarak kullanılacak tek kısa video paylaşım olduğunu hatırlatmak gerek.  Çünkü Vine’ın en büyük rakiplerinden Instagram’ın henüz Windows Phone sürümü bulunmamakta. Bu da şuan için Vine’ın işine geleceğini söylebiliriz.

Vine’ın Windows Phone sürümü diğer mobil platformlarıyla aynı özelliğe sahip olarak Windows Phone uygulama mağazasında yerini aldı. Şuan için İngilizce sürümü yayınlanan Vine uygulamasını dilerseniz aşağıdaki bağlantıdan ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status