WordPress, iOS İçin Muhteşem Güncelleme

WordPress, iOS İçin Muhteşem Güncelleme, Yapılan güncellemeyle IPhone, iPod Touch ve iPad üzerinden WordPress’e içerik eklemek, resim yüklemek ve mesaj yazmak bu kadar kolay olmamıştı. Yeni gelen güncellemeyi App Store’dan indirebilirsiniz.

Hızlı İçerik Ekleme

Kolay İçerik Ekleme

WordPress sistemlerde en çok sevdiğimiz özelliklerden birisi kolay içerik oluşturabilmektir. Yeni güncelleme ile eklenen içeriklerin yazı denetimi, kod ekleme, HTML yazı yazmadan bağlantı oluşturabilme ve fotoğraf ekleyebilme. Tüm bu gelişen WordPress sistem için en güzel haberi açıklamak gerekirse ekranı otomatik olarak çevirdiğinizde daha büyük bir ekranda yazı yazma olanağı sağlanmakta.

Zahmetsiz Yorum Ekleme

Zahmetsiz Yorumlar

WordPress siteye girdiğimizde içeriklere daha pratik menüyle zahmetsiz bir şekilde mesaj yazabilme, düzenleme, yorumları kolayca okuyabilme ve yorumlara bağlı kalabilme gibi birçok kolaylıklar sağlanmış durumda.

Muhteşem Fotoğraf ve Albüm Oluşturma

Muhteşem Fotoğraflar

Yapılan güncellemeyle sevindiren diğer özellik, içeriklere kolayca eklenen görselleri yüksek çözünürlükte albüm oluşturabilmek. Fotoğraf blogları için saniyede bir görsel ekleyebilme özelliği ile hızlı bir blog kullanımı.

Kolay Okuma ve Sosyal Ağlarda Paylaşma

Kolay Okuma

Yapılan tüm yenilikler bununla sınırlı kalmayıp WordPress bloglarını veya kendi blogunuzu ziyaret edip, okuduğunuz yazıyı Facebook ve Twitter üzerinden hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Tüm bu yenilikler sadece iOS platformu için geçerli olup App Store’dan indirebilirsiniz.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status