Yahoo Video Servisi Açabilir

Yabancı teknoloji blogları üzerinden edinilen kaynaklara göre Yahoo CEO’su Marissa Mayer, popüler video paylaşım sitesi YouTube’a rakip olabilecek bir video platformu oluşturmak içim düğmeye bastığından bahsediliyor. Dünya çapında fenomen haline gelen YouTube’un birçok yıldızı bulunuyor. Marissa Mayer ilk olarak YouTube’un bu yıldızlarına kanca takarak, onlara yüksek gelirli ve sahip oldukları videolara başarılı reklam gösterimi için iddiada bulunuyor.

Yahoo CEO Marissa Mayer

Yahoo CEO Marissa Mayer

Yahoo Video Servisi Açabilir

Eski bir Google çalışanı olan Yahoo CEO’su Marissa Mayer, çıkan bu söylentiler arasında çok kararlı olduğu birçok yabancı kaynaklar üzerinden iddia ediliyor. Ayrıca Yahoo tarafından oluşturulacak video servisi eşsiz bir platform olması ve YouTube’un servislerinden farklı olacağı söyleniyor.

Yahoo tarafından muhtemel olarak açılması beklenen video paylaşım platformu şimdiden YouTube’un içerik oluşturucularını meraklandırmış durumda. Zira son günlerde sıkça karşımıza çıkan haberlerde, YouTube kanal sahiplerinin reklam gelirlerinden az kar elde ettiklerini her fırsata ön plana sürmesi. Bu iddialar, Yahoo tarafından açılacak olan video servisine olan ilgiyi her geçen gün biraz daha arttıracağa benziyor.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status