Yandex, Erhan Kıyak Lamborghini’sine Kavuştu

Rus arama motoru Yandex, Türkiye pazarına açılmasının ardından Chromium alt yapısıyla geliştirdiği Yandex Browser’i tanıtmıştı. Tanıtımın ardından Türkiye pazarına kampanya ile giriş yapan Yandex, bugün kampanya çerçevesinde yaptığı Lamborghini Gallardo LP 560-4 çekilişini talihlisine verdi.

Yandex, Erhan Kıyak Lamborghini’sine Kavuştu.

Erkan-Kiyak-Yandex

Kısa süre önce çekiliş sonuçlarını açıklamıştık. Yandex tahlilisi Gaziantepli Erhan Kıyak, kazandığı son teknoloji harikası Lamborghini Gallardo LP 560-4’ü Yandex CEO’su Bogdan Wisniewski’nin ellerinden bugün teslim aldı.

Teslim töreninde Kıyak: “Böylesine güzel bir arabayı kazandığım için gerçekten çok mutluyum. Hayalimi gerçekleştiren Yandex Türkiye’ye tekrar çok teşekkür ederimderken.

Yandex, Türkiye CEO’su Bogdan Wisniewski ise: “Tarayıcımızın Turbo hızını ve üstün özelliklerini vurgulamak adına hayata geçirdiğimiz Lamborghini kampanyamızdan güzel geri dönüşler aldık. Kullanıcılarımızdan birini, birçok insanın hayallerini süsleyen bir Lamborghini ile mutlu edebilmiş olmak çok güzel. Tekrar hayırlı olsunsözleriyle cevap verdi.

2 Yorumlar

  1. ferhat 6 sene önce
  2. melisa nur 5 sene önce

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status