Yardıma İhtiyaç İçin Google Helpouts Devrede

Yardıma İhtiyaç İçin Google Helpouts devrede, bu servisle istediğiniz her şeyi gerçek zamanlı öğrenebileceksiniz. Google’un Ağustos ayında duyurduğu Helpouts isimli servis uzman görüşlerin yer alacağı ücretli/ücretsiz bir yardımlaşma platformu. Google bu platform çevresinde tam olarak yapmak istediklerini yavaş yavaş hizmete sokmaya hazırlanıyor.

Google Helpouts

Google Helpouts

Helpouts servisi ile yardıma ihtiyaç duyan kullanıcılar, bu platform sayesinde şuan için yer alan İngilizce kategorilerde Home & Garden, Computer & Electronics, Cooking & Education, Health & Counseling, Nutrition & Fitness, Fashion & Beauty ve Art & Music gibi yardıma ihtiyaç konularda videolu destek alabilecekler.

Helpouts platformun amacıysa ilgili kategoride yardıma ihtiyaç duyan kişinin, uzman desteği ile sorunlarına cevap bulmasına yarayacak. Ayrıca Helpouts servisinde yer alacak konunun uzamanı olan kişiler yardımları ücretli ve ücretsiz olmak üzere ayrılacak. Yardıma muhtaç olduğunuz bir konuda Helpouts aracılığı ile giderilmiş olacak. Her ücretli bir yardım için yüzde 20 pay ise Google’a aktarılacak.

Google Helpouts Tanıtım Videosu

Yardıma muhtaç olduğunuz bir konuda Helpouts aracılığı ile giderilmiş olacak. Her ücretli bir yardım için yüzde 20 pay ise Google’a aktarılacak.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status