Yeni Jobs Filmi için Başrol Aranıyor

Apple’ın 2011 yılında hayatını kaybeden efsanevi kurucusu Steve Jobs’un onaylı biyografisine konu olacak yeni Jobs filmi için başrol aranıyor. İlk olarak 2013 yılında Joshua Michael Stern’lin yönetmenliğinde çekilen ve Asthon Kutcher’un Jobs’u canlandırdığı film beklentileri karşılayamamıştı. Eski filmin ardından yeni bir Jobs filmi için kolları sıvayan yapımcılar, yeni filmde Steve Jobs‘u canlandıracak aktör arıyorlar.

Geçtiğimiz haftalarda ise bu rolü üstlenecek oyuncunun adı Christian Bale olarak haber sitelerinde geziyordu. Ancak resmi olarak ünlü oyuncunun adı filmde geçmese de bazı kaynaklar tarafından Bale’in rolü üstlenmesine kesin gözle bakılıyordu.

Steve Jobs

Steve Jobs

Hollywood Reporter sitesinin haberine göre ise ünlü oyuncu Christian Bale’ın Jobs senaryosunun kendisine uygun olmadığını düşündüğü için bu rolü oynamaktan vazgeçtiğini belirtti.

Senaryosunu Aaron Sorkin’in yazdığı yeni filmin yönetmen koltuğunda ise Danny Boyle oturuyor. Christian Bale’ın bu kararının ardından, Jobs karakterini canlandıracak oyuncu hale belirsizliğini korumaya devam ediyor. Jobs’u canlandıracak oyuncular arasında Leonardo di Caprio, Matt Damon, Ben Affleck ve Bradley Cooper gibi ünlü yıldızların ismi de geçiyor. Size göre Steve Jobs karakterine hangi isim daha uygun?

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status