Yeni Jobs Filminin Yapımcısı Değişti

Aaron Sorkin tarafından senaryosu yazılan ve Walter Isaacson tarafından ise kaleme alınan Steve Jobs’un onaylı biyografisinin konu olacağı yeni Jobs filminin yapımcısı değişti. Uzun süredir filmde Steve Jobs’u canlandıracak başrol oyuncu arandığı haberleri ile öne çıkan film en sonunda yapımcının filmi çekmekten vazgeçtiği haberi ile sarsıldı. Filmin yapımına hazırlanan Sony, son anda yeni Jobs filmini yapmaktan vazgeçtiğini açıkladı. Açıklama da herhangi bir nedenin olmaması meraklara yol açmaya ayrıca neden oldu.

Steve Jobs’u kim canlandıracak?

Steve Jobs

Steve Jobs

Sony’nin yapımcılıktan vazgeçmesinin ardından Universal Studios’un kanatları altına geçen yeni Jobs filminin merak edilenleri de birer birer belli olmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde Steve Jobs’u canlandırması düşünülen Christian Bale’nin kendisinin senaryoya uygun olmadığı için filmde yer almaktan vazgeçtiğini buradaki yazımızda açıklamıştık. Bu açıklamanın ardından başrol oyuncu arayışına çıkan yeni filmde nihayet yönetmen ve Jobs’u canlandıracak olan başrol oyuncu kesinleşti.

Yeni Jobs filminin yönetmen koltuğuna Danny Boyle’un oturacağı açıklanırken, Steve Jobs’u ise Michael Fassbender canlandırılacağı kesinleşmek üzere. Haberimizin kaynağı ise Variety adlı internet sitesi. Ayrıca Steve Jobs’un ortağı olan Steve Wozniak rolü ise Seth Rogen oynayacağı belirtiliyor.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status