Yerinde Servis Hizmeti | Ahmet CEYLAN – TARK Technology

Yerinde Servis Hizmeti

Yerinde Bilgisayar Servis Hizmeti 1 veya birden fazla Bilgisayarın Sorunlarının giderilmesini kapsar. Verilerin yedeklenmesi fiyata dahil değildir. Hizmetimiz Sabah 09:00 ila Akşam 18:00 arasında İstanbul içerisindedir. Servis hizmetimiz maksimum 4 Saati kapsamaktadır. Süre aşımlarında işin durumuna göre karşılıklı anlaşma yapılarak ek ücret alınmaktadır.

    • Yerinde Bilgisayar Servis Hizmet Bedeli : 90 USD ‘dir.

Aylık bakım anlaşması olan müşterilerimiz bu hizmetten ücretsiz yararlanırlar.

Çözülen Problemler

  1. Macbook Pro iMac bakım ve yazılım kurulumları
  2. Notebook ve bilgisayarlarınıza bakım ve yazılım kurulumları
  3. Tüm cihazlarınıza Ram , Hard Disk ve diğer parça değişimleri
  4. Çeşitli yazılım sorunlarınız ( Outlook , Windows vs. )
  5. Virüs ve Trojan Temizleme
  6. Ağ bağlantı problemleri
  7. Modem ve Bilgisayar kurulumları

Yerinde Servis İşleyiş

0 212 909 89 97 nolu telefonlarımızdan bize ulaşan müşterimiz için önce bir arıza kaydı açılır ve telefonda bir ön teşhis yapılır. Bu ön teşhis neticesinde müşterinin de arzusu ile bir randevu saati belirlenir.

Belirlenen gün ve saatte müşterinin evinde olan teknisyen, arızaya yerinde müdahale eder. Arızanın yerinde giderilemeyeceği durumlarda bilgisayarı alıp servis merkezine götürür.

Servis merkezinde gerekli işlemleri yapılan bilgisayar yine önceden randevulaşmak suretiyle müşterinin evine kadar götürülüp, kurulumu ve testleri bizzat teknisyen tarafından yapılarak sorunsuz bir şekilde teslim edilir.

Bu sayede sadece bir telefonla Yerinde Servis hizmetine ulaşan müşterimiz, arızasını en hızlı, etkili ve ekonomik yolla çözmenin keyfini sürer.