YouTube’da 100 Abonesi Olan Canlı Yayın Yapabilecek

Google’ın bünyesinde bulunan popüler video paylaşım sitesi YouTube canlı yayın özelliği sınırını indirmesiyle kullanıcıları daha çok memnun edecek. Son zamanlarda yaptığı değişiklerle sürekli kendini yenileyen video platformu artık 100 ve üzeri abone sayısına ulaşan kullanıcılarına canlı yayın sunma imkanı sağlayacak.

YouTube Canlı Yayın

YouTube Canlı Yayın

YouTube’da 100 Abonesi Olan Canlı Yayın Yapabilecek

Daha önce 1000 ve üzeri abone sayısına ulaşan kullanıcılara sunulan canlı yayın özelliği 100 indirildi. Barajın aşağı inmesiyle artık büyük prodüksiyonların haricinde amatör kullanıcılarda canlı yayın yapabilecekler. Şuan belirli aralıklar ile gelen güncellemenin yakında tüm hesaplara geleceği ve hesabında YouTube Live butonu bulunan kullanıcılar canlı yayın özelliğinden yararlanabilecek.

Diğer değişikliklerden biriside içerik sağlayıcılar yükledikleri videolara küçük resimler ve videoya dip not ekleyebilecek. Bu özelliğin daha önce günlük kullanıcılar için kullandım dışıydı. Canlı yayın özelliği ile tekrar gözden geçirilip belirli aralıklar ile tüm kullanıcıların kullanımına beraber sunulacak.

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status