YouTube’un Yeni Yorum Sistemi Devrede

Daha önce duyurduğumuz “YouTube Yorumlarına Google Plus Desteği Geliyor” yazımızla sizlere Google’ın stratejik bir atak yaparak popüler video paylaşım platformu YouTube’la beklediği ilgiyi bulamadığı sosyal ağ servisi Google+ entegre oldu. Google böylelikle sosyal alan yalnız kalan platformuna YouTube aracılığı ile destek olmuş oluyor. YouTube’un yeni yorum sistemi devrede.

YouTube Yeni Yorum Sistemi

YouTube Yeni Yorum Sistemi

YouTube ve Google+ entegresi ile kullanıcıların sevineceği diğer bir husus ise, YouTube üzerinde bulunan bir çok ilgisiz ve küfürlü yorumların önüne bir nebzede olsa geçmiş olacak. Ayrıca yenilenen YouTube yorum sistemi Google+ için de avantaj olacak. Sosyal alanda yalnızlığı oynayan platform bu entegre ile birlikte hareketlilik kazanacak.

YouTube’nin yeni yorum sistemiyse şu şekilde işlemeye başlayacak;

Kullanıcı yorum sistemini kullanabilmek için Google hesabı ile erişim yapacak. Eklenen video içeriğine yorum yapmak istenildiğinde var olan Google Plus hesabının aktif olduğunu görecek. Yazdığı yorumu kendi takdirinde dilerse Google+ üzerinde “Herkese Açık” veya “Çevrelerinde” paylaşabilecek.

YouTube Yeni Yorum Sistemi Tanıtım Videosu

Yorumlar

  1. Alone 6 sene önce

Yorum Bırakın

DMCA.com Protection Status