12.3 C
İstanbul
28/11/2023
DonanımSunucu

Bir USB Ağ Sunucusu Yazıcısından Yararlanın

Günümüzde giderek daha fazla elektronik ürün hayatımızı ve çalışmamızı daha verimli hale getiriyor. Bu ürünlerden tam olarak yararlanabiliyorsanız, kesinlikle çok fazla zaman ve enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Bir dizüstü bilgisayar veya bir ağ sunucusu yazıcısı seçerseniz seçin, her biri iş verimliliğinizi büyük ölçüde artırabilir. Bu nedenle ofisinizi ve evinizi kaliteli ürünlerle yenilemek iyi bir fikirdir. Aşağıdaki içeriğe bir göz atın ve bir ağ sunucusu yazıcısı hakkında kesinlikle daha fazla şey öğrenebilirsiniz.

651 ağ sunucusu yazıcısı satın aldım, ancak bu model 651 BT indirme ve FTP sunucusunu desteklemiyor. Daha fazla şey indirmek isterseniz, kendinize bir model 652 alabilirsiniz. Bu 651 modeli, yazıcının büyük bir çoğunluğu ile uyumlu olabilir. Paketimi aldığımda bir USB ağ sunucusu ve 1 güç adaptörü ABD fişi buldum. Ağ sunucusu yazıcım siyah, bu nedenle temizlenmesi kolay. Ayrıca birden fazla bilgisayarın bir USB yazıcıyı paylaşmasına izin verir. Yüksek teknolojili tasarımı sayesinde bir ağa kolayca bağlanabilir. Ardından akıcı ve istikrarlı baskılar elde edebiliyorum. Dahası, ağımdaki herhangi bir bilgisayardan veya internet üzerinden bile yazdırabilirim. Seyahatteyken bile bazı belgeleri yazdırabilirim. Gerçekten uygun. Bu model DHCP İstemcisini, çoklu ağ protokollerini, Telnet ve Web Yönetim yazılımını destekleyebilir. Otomatik USB cihaz durumu ve tip algılama özelliğine sahiptir. Ayrıca, tam otomatik kuruluma sahiptir.

Yeni Yazılar

Bir Oyun Sunucusu Sağlayıcı Seçmek

admin

İstemci-Sunucu Bilgi İşlem ve Faydaları

admin

Ruby On Rails Uygulamalarını Bulut VPS Sunucularına Nasıl Dağıtırım

admin

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Onayla Devamı