Wordpress

WordPress Eklenti Geliştirme – Kendi Eklentinizi Geliştirerek WordPress’i Arzularınıza Göre Özelleştirin

Ardından, eklenti geliştirmedeki geliştirme, web geliştirmedeki teknik destek zahmetini ortadan kaldırır! Eklentinizi WordPress için oluşturduğunuzda, sizin veya müşterinizin tek yapması gereken onu web sunucularındaki eklenti düzenleyicisine aktarmak ve WordPress panosunda yürürlüğe koymaktır.

Bir WordPress blogu için, sürekli gelişen WordPress eklentisi, daha yüksek özelleştirmeyi, bileşenleri değiştirmeyi ve site veya blogda hızlı yükseltmeleri garanti eder. WordPress PHP tabanlıdır ve geliştiricilerin çoğu web sitesine yeni yönetimler ve kapasiteler ekleyerek müşterilere kullanımı kolay önemli noktalara basit erişim sağlar.

Burada, özel eklenti geliştirme kastettiğim şey. Bu kaçırılması zor hizmetler ve bunların sonuç odaklı ticari pazarlamadaki gelişen bölümleri hakkında daha fazla bilgi vermek için makaleyi incelemeye devam edin.

Özel WordPress eklentileri, sitenin genel işlevselliğinin genişletilmesine izin verir

Her işletme, işleyişinde değişiklikler yaşar. Bir iş vizyoneri olarak, WordPress sitenizin kullanışlılığını sizin de ayarlamanız gerekebilir. Bu gibi durumlarda özel uzantılar yardımcı olur. Bu eklentiler, sitenin statik işlevselliğinin ötesinde, yeni kullanışlılık eklemenize ve web sitenizin mevcut kullanışlılığını artırmanıza yardımcı olur. Özel eklentiler, tam olarak ihtiyaç duyduğunuz şekilde çalışır. İndirilen eklentiler gibi değil, el yapımı eklentiler, web sitenizin kullanışlılığıyla ilgili istenmeyen değişiklikleri bildirmez. Eklentinin sitenizin çalışması için en iyisini yapmasını sağlayabilirsiniz.

Güvenlik streslerini ortadan kaldırırlar

İndirilmiş bir eklenti ile çalışıyorsanız ve biri eklentide bir güvenlik hatası tespit ederse, kötü bir duruma düşebilirsiniz. Bunun yerine, WordPress eklentinizin profesyonel bir geliştirici tarafından oluşturulmasını sağlayarak, eklentinizin güvenliğini bozan araştıran kişiler üzerinde strese girmenize gerek kalmayacak.

Özel eklentiler web sitenizi hızlandırır

Bu günlerde, geniş bir WordPress istemcisi kitlesi temelde WordPress için özel eklenti geliştirme sitelerini hızlandırmak için. Web, eklentilerin web sitenizin genel performansını ve hızını nasıl iyileştirdiği konusunda size eksiksiz bilgi veren sitelerle dolu. Temel olarak bu tür siteleri deneyimleyebilir ve özel yapım uzantıların bir kısmının iç ve dış anlayışını bir araya getirebilirsiniz. W3 Total Cache, sitenizi rezerve ederek daha hızlı yüklenmesini sağlayan ideal bir WP Eklentisi durumudur.

Güncellemeler ve destekle ilgili endişeler, özel WordPress eklentileriyle ortadan kalkar

Ücretsiz veya ücretli eklentilerin aksine, yeniden yaratılmış olanlar yeni revizyonlara geçmenizi avantajlı kılıyor. Ek olarak, yakın zamanda yapılan bir yükseltme nedeniyle bir eklentinin kullanışlılığını kaybetme konusunda endişelenmenize gerek yok.

Özel WordPress eklentileri, siteniz için geri bağlantılar oluşturmanıza yardımcı olur

Uzman bir geliştirici bulma seçiminiz, sizi anında iş başarısı yoluna götürecektir. Bunun arkasındaki açıklama, ısmarlama eklentilerin kurulmasıyla ilişkili istisnai avantajlardır. Eklenti tasarımcınızdan site için en uç bağlantıları oluşturmanıza yardımcı olabilecek bir eklenti yapmasını engelsiz bir şekilde isteyebilirsiniz. Automated Backlink Creator, WordPress web sitenize bir kez ayarlandıktan sonra kalıcı olarak çalışacak, web sayfanızın en büyük etkiyi toplamasına ve sürekli geri bağlantılar oluşturmasına yardımcı olacak bir eklentidir.Source by Joe Hart Brown

Ahmet CEYLAN

About Author

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Wordpress Wordpress Dünya

Windows XP Kullanarak Yerel WordPress Kurulumunu El İle Güncelleme

Giriş Kısa süre önce WordPress’i 2.8’den 3.0’a güncelledim. WordPress’in Codex’i dahil olmak üzere çoğu öğretici, web barındırıcınızın sunucusunda depolanan canlı
E-Ticaret Wordpress Wordpress Dünya

2018’de WooCommerce Tema Geliştirme Eğitimi

WooCommerce son yıllarda büyük bir tanınırlık kazandı ve popülaritesi kimseden saklanmıyor. Tüm temel ve gelişmiş özelliklerle dolu, dünyanın en sevilen