13.5 C
İstanbul
29/11/2023
Wordpress

Neden WordPress Blog Platformunu Seçmelisiniz?

Bu yazıda WordPress Blog Platformu, ana özellikleri, avantajları ve avantajları hakkında biraz konuşacağım. WordPress, kalmaya ve Google’dan Blogger gibi büyük blog hizmetleriyle rekabet etmeye gelen bir blog platformu olduğunu kanıtladı. Büyük çevrimiçi blog sağlayıcıları tarafından sağlanan çoğu blog hizmetinin aksine, WordPress açık kaynaktır ve kendi web barındırıcınızda barındırılabildiğinden esneklik, kişiselleştirme ve güvenlik sunar ve sabah uyanma konusunda endişelenmenize gerek yoktur blogunuzda oturum açın ve görün Herhangi bir bildirimde bulunmadan “Hesabınız Askıya Alındı ​​/ Silindi” gibi bir mesaj ve tüm içerik gitti, kesinlikle bir internet pazarlamacısının başına gelebilecek en kötü şeylerden biri. WordPress, hayal ettiğiniz her şeyi oluşturabileceğiniz onlarca uygulama, tema ve eklentiyi kullanarak blogunuzu nişinize, ürününüze veya hizmetinize göre özelleştirmenize olanak tanır.

Bir WordPress teması seçerken, ücretsiz veya premium bir tema kullanacaksanız, dikkate alınması gereken çok önemli bir konu vardır. Sadece “ücretsiz WordPress temaları”na göz atarak ve bulmak istediğiniz şeye göre biraz daha anahtar kelime ekleyerek birçok ücretsiz tema bulmak oldukça kolaydır. Ücretsiz temalar iyi olabilir ama bazen gizli tuzaklar konusunda dikkatli olmanız gerekir; Ücretsiz temalarla ilgili sorun, çoğu zaman iyi bir kodlama kalitesi sunmamaları, birkaç yerleşik reklam, destek eksikliği ve benzersiz olmamasıdır, genellikle indirme düğmesinin yanında bir temanın kaç kez indirildiğini kontrol edebilirsiniz. .

Aksi takdirde, bir teknik desteğe güvenebileceğiniz ve sizin için özel olarak tasarlanmış ve amacınıza uygun bir düzene sahip olduğunuzda Premium temalar mükemmel olabilir ve kesinlikle karşılığı değer olabilir. Temanızı seçip uyguladıktan sonraki adım, blogunuzda ne yayınlamayı düşündüğünüze bağlı olarak sizin için yararlı olacak bazı eklentiler eklemektir, bu tamamen özelleştirilebilir ve bazı vazgeçilmez eklentileri adresinden kontrol edebilir ve indirebilirsiniz. WordPress web sitesi.

Bununla birlikte, bloglamanız konusunda ciddiyseniz, WordPress’i premium bir temayla birlikte kullanmayı düşünmelisiniz, daha iyi desteğe, özelleştirmeye, benzersizliğe sahip olacaksınız ve reklamsız olacaksınız. WordPress işlevleri, ekstra hizmetler eklemenize ve ziyaretçilerinizle etkileşim kurmanıza olanak tanıyan eklentiler kullanılarak kolayca özelleştirilebilir; sonunda blogunuzu daha iyi yönetmenize yardımcı olacaklardır.Source by Anderson Goncalves

Yeni Yazılar

The Importance of WordPress Website Security

admin

WordPress’te Küçük İşletme Web Sitenizi Yeniden Tasarlamanız İçin 10 Neden

admin

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Onayla Devamı